Oferta

Sylwester w Wenecji

Wenecja Wenecja Euganejska Włochy
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • TV
  • Telefon
  • Restauracja
  • Parking
  • Bar

Symbol oferty:5444486/111 Pobierz:  

Cena podstawowa:
Katowice, pakiet w/g świadczeń, ubezpieczenie NWKL, pokój 2-osobowy typu B, autokar 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje: przejazd luksusowym autokarem (WC, barek, wideo), zakwaterowanie w hotelu *** w pokojach 2-os., wyżywienie: śniadania, opiekę pilota podczas całego pobytu, zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem lokalnym, wycieczkę do Padwy, Bolonii i Werony, podatek VAT

Sylwester w Wenecji


I dzień
Wyjazd z Krakowa, Katowic i Wrocławia zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

II dzień
Przyjazd do Wenecji, zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd tramwajem wodnym po Canale Grande oraz spacer z pilotem po zabytkowej części miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III dzień
Po śniadaniu zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Plac Św. Marka z Bazyliką Św. Marka , wieża Campanille, Most Westchnień, Pałac Dożów z jednym z najwspanialszych dzieł gotyckich w mieście Porta della Carta, dzielnica Rialto ze słynnym mostem Ponte Rialto. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień
Po śniadaniu wyjazd do Padwy - największego ośrodka naukowego w średniowieczu, na tutejszym uniwersytecie studiowali m. in.: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski , zwiedzanie miasta z pilotem: Bazylika św. Antoniego z grobem świętego, plac Prato della Valle - jeden z największych we Włoszech, , Palazzo del Bo - główny gmach uniwersytetu najstarszych kawiarni "Caffe Pedrocchi" nazywana kawiarnią bez drzwi, Piazza delle Erebe z Pałacem Sprawiedliwości, kaplica Scrovegni ze słynnymi freskami Giotta. Czas wolny. Powrót do Wenecji, obiadokolacja, nocleg.

V dzień
Po śniadaniu czas wolny na zakupy lub zwiedzanie Gallerie dell'Accademia -z jednym z najlepszych specjalistycznych zbiorów sztuki europejskiej. Powrót do hotelu, czas wolny na przygotowanie się do zabawy sylwestrowej na ulicach Wenecji. Po obiadokolacji wspólne wyjście na zabawę Sylwestrową na Plac Św. Marka. Powrót do hotelu, nocleg.

VI dzień
Po śniadaniu czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

VII dzień
Po śniadaniu wyjazd do Bolonii - jednego z najpiękniejszych włoskich miast, zwiedzanie miasta z pilotem: Piazza Maggiore, kościół San Petronio - jedna z najpiękniejszych, ceglanych budowli gotyckich Włoch, XIV-wieczny Pałac Notariuszy, Palazzo Comunale z posągiem papieża Grzegorza XIII oraz wspaniałymi freskami; Piazza del Nettuno ze słynną fontanną Neptuna - symbolem miasta, Pałac Króla Enzo, Piazza San Domenico, Archiginnasio - najstarszy uniwersytet w Europie, Kościół Santa Maria della Vita ze słynną pietą Nicola dell'Arco. Czas wolny na słynnym bolońskim targu z mnóstwem sklepów i stoisk jest jednym z barwniejszych miejsc w mieście. Następnie zwiedzanie Dzielnicy Uniwersyteckiej ze słynnymi wieżami Torre Garisenda - jedynymi zachowanymi średniowiecznymi wieżami. Powrót do Wenecji, obiadokolacja w hotelu, nocleg.
VIII dzień
Po śniadaniu przejazd do Werony - miasta słynnych kochanków Romea i Julii, zwiedzanie miasta z pilotem: Arena - najwspanialszy z rzymskich zabytków, Dom Julii ze słynnym balkonem - życzenia związane z miłością pod nim wypowiedziane ponoć się spełniają; Pallazzo del Capitano, Pallazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII wieża, z której można zobaczyć panoramę całego miasta, Porta dei Borsari, kościół romański Santa Maria Antica, przed którym stoją grobowce Scaligierich. Wyjazd w godzinach popołudniowych do kraju. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

IX dzień
Przyjazd do kraju w godzinach południowych.

Przykładowe zakwaterowanie

HOTEL VENEZIA *** MESTRE

Hotel położony w samym centrum Mestre prowadzony od ponad 50 lat przez rodzinę Rossatto. Swoim gościom oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach urządzonych w typowo weneckim stylu. Każdy pokój jest z łazienką, TV-Sat, telefonem i klimatyzacją. Na terenie hotelu znajduje się restauracja "Ogród Wenecki" która serwuje swoim gościom śniadania w formie bufetu oraz wyśmienite dania głównie rybne w prawdziwie rodzinnej atmosferze. W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się przystanek autobusów odjeżdżających do Wenecji.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-12-26 - 2018-01-03   (Wtorek - środa) 9 2100 PLN sprawdź miejsca
Powiększ mapę