Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1004/2852 Pobierz:  

Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, brak zniżki first minute, miejsce na kolonii, skladka na TFG (0zł) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

SPAŁA

ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Łodzi
Bajkowe kolonie dla milusińskich: 6-12 lat


SPAŁA znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

ZAKWATEROWANIE O.W. FWP -Miś” pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami, TV i balkonami, Ośrodek dysponuje: świetlicą, stołówką, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, salą zabaw.

WYŻYWIENIE
w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

TRANSPORT: autokar lub bus: z Warszawy + 70 zł, z Łodzi + 70 zł, z Lublina + 130 zł , Kraków + 150 zł, Radom + 130 zł. Wyjazdy przy min. 7 os. Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00. Rozkład jazdy na stronie www.

PROGRAM
Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:
1. wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie JuraParku - podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania -oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
2. wycieczka autokarowa -Śladami zbója Madeja i diabła z Nagórzyc”, wycieczka do rezerwatu "Niebieskie Źródła" - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych wywierzysk krasowych Europy, również miejsca schronienia dzikiego ptactwa oraz bogatej roślinności, zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej "Grot Nagórzyckich”, zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, na zakończenie zabawa na kręgielni, zwiedzanie kompleksu bunkrów -Konewka”,
3. zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki,
4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr - opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi - bo o to chodzi - o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, kilkakrotne zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora,
5. zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu, wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
6. -Z Adrenaliną w tle” - wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
7. wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów,
8. Zaczarowany Las - wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska - jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
9. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek),
10.Dzień w Dżungli - wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs -Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa - podchody.
11. Dzień dobrego humoru - konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
12. Dzień sportu -na wesoło”,
13. Szkoła dobrych manier,
14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW TUiR AXA (5000 zł) uczestników, kadra wychowawcza, opiekę medyczna n tzw. -doraźne wezwanie”.
Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5% ceny imprezy.

PROFILE dodatkowo płatne: (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania - 130 zł.
Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut - 150 zł.
Autokarowa wycieczka do Uniejowa - pobyt w Kompleksie Basenów Termalnych - 120 zł. Vademecum młodego piłkarza - cena 100 zł.

UWAGI: wymagana wypełniona kwarta kwalifikacyjna uczestnika

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
wyjazd / powrót - Warszawaul. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów09.15
wyjazd/powrót - ŁódźUl. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura11.15

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny