Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1018/2852 Pobierz:  

Cena podstawowa:
dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP), ubezpieczenie NW, wyżywienie 4 x dziennie, brak zniżki first minute, tenis ziemny, miejsce na kolonii/obozie w Nowęcinie, skladka na TFG (0zł) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

NOWĘCIN k. ŁEBY - MORZE BAŁTYCKIE

OBÓZ WINDSURFINGOWY lub TENISOWY /11 - 18 lat/

NOWĘCIN k. Łeby

miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza - ok. 2 km

ZAKWATEROWANIE:

pensjonat, pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami. Pensjonat dysponuje świetlicą z TV i stołem do ping-ponga, stołówką, boiskiem sportowym. Do morza ok. 1500 metrów, do jeziora i stadniny ok. 900 metrów. Z Nowęcina do Łeby (na plażę) istnieje możliwość przejazdu busem, cena ok. 2 zł.

WYŻYWIENIE:

w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: kolacja oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.

TRANSPORT:

a/ trasa główna: Warszawa - Lębork - Nowęcin - wyjazd pociągiem wieczorem w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót rano w dniu zakończenia turnusu; na trasie dworzec PKP - ośrodek - dworzec PKP - przejazd autokarem; cena + 90 zł
b/ trasy antenowe: PKP lub Polski Bus lub PKS;
wyjazdy: Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek + 100 zł, Lublin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Zielona Góra, Białystok, Olsztyn, Radom, Płock, Siedlce, Rzeszów, Kielce + 130 zł.
Miejscowości realizowane przy zgłoszeniu się minimum 5 osób, informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem na www

(Dlaczego pociąg ? Uczestnicy nie muszą 10 godzin siedzieć w autokarze na miejscu przypięte pasami, nie cierpią na chorobę lokomocyjną, w dowolnym momencie mogą skorzystać z toalety, poznają się wzajemnie siedząc w przedziale, omijamy sezonowe korki na drogach)

Program zajęć:

OBÓZ WINDSURFINGOWY poza wymienionymi wyżej zajęciami rekreacyjnymi zapewniamy 10-godzinne szkolenie windsurfingowe dla początkujących i zaawansowanych. Szkolenie jest prowadzone nad pobliskim jeziorze Sarbsko przez Szkołę Windsurfingu MAXSURF. Szkoła zapewnia sprzęt do pływania (deska RRD oraz Starboard, pędnik, pianka neoprenowa, kamizelka asekuracyjna). Szkolenie odbywa się w grupach do 5 osób i pozwoli uczestnikom osiągnąć samodzielność na wodzie, poznać podstawowe zwroty oraz ogólne zasady bezpieczeństwa i budowy sprzętu.

OBÓZ TENISOWY - oferta kierowana dla rozpoczynających naukę. 9-godzinne szkolenie pod opieką instruktora w grupach 4-6 osobowych. Program: gry i zabawy oswajające z piłka i rakietą, chwyty, postawa tenisowa, sposoby poruszania się po korcie, nauka podstawowych uderzeń z kozła, forhend modelowy, bekhend modelowy, nauka podania z dołu, nauka serwisu, nauka kierowania lotem piłki, nauka woleja, smecza.

PROGRAM REKREACYJNY (DLA WSZYSTKICH)
• zajęcia w Parku Linowym w Łebie,
• wizyta w Sea Park Sarbsk w największym na północy Polski parku rozrywki, (www.seapark.pl)
• zwiedzanie -Domku do góry nogami”, gdzie świat staje na głowie i czujemy się w nim tak, jakbyśmy byli w innym wymiarze i przestrzeni, zmienia się odczucie stanu równowagi.,
• zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, dyskoteki, konkursy, ogniska

ŚWIADCZENIA

W cenie: zakwaterowanie, wyżywienie, nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg przedstawionych programów, ubezpieczenie NNW i AS, opieka wychowawcza, dyskoteki, ogniska, kąpiele w morzu pod opieką ratownika

Cena nie obejmuje dopłat do transportu z poszczególnych miast. świadczeń nie zawartych w ofercie

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość:
skorzystania z dodatkowych lekcji nauki jazdy konnej; w cenie - ok. 35 zł/godz., 6-godzinnego kursie nauki powożenia w cenie 70 zł , w przypadku uczestników grupy C - zdobycia odznaki P.Z.J. -jeżdżę konno”, koszt egzaminu 50 zł, rajd nad morze 90 zł ( świadczenia płatne na miejscu)

Imprezy fakultatywne (realizowane przy min. 15 osobach

1. wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie, cena 100 zł
2. Wycieczka do Labiryntu Park Łeba, cena 20 zł.
3. Wakacyjny kurs gokartowy - w ramach szkółki POWER RACING ACADEMY w POWER PARK ŁEBA. . ( 2 x 2,5 godz,) - 200 zł.

Uwagi:

terminy turnusów podano łącznie z transportem (przejazdy nocne). Każdy uczestnik powinien posiadać sportowy ubiór: dres, obuwie sportowe itp. Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników. Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP; wyjazdy z poszczególnych miast dodatkowo płatne.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny