Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1033/2852 Pobierz:  

Cena podstawowa:
dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP), program Lato Detektywów, miejsce na kolonii letniej 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

BESKID SĄDECKI - MUSZYNA

Kolonia -LATO DETEKTYWÓW” 7-12 lat

Kolonia -NIE TYLKO DLA ORŁÓW” 8-13 lat

12 dni

MUSZYNA

to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Mali koloniści będą mogli zobaczyć tu takie atrakcje jak zabytkowy rynek oraz ruiny zamku starostów muszyńskich.

ZAKWATEROWANIE

Dom Wczasowy -Kolejarz” położony jest w Muszynie - Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3,4-os. z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: miasteczko wodne, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów są: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + deser, pierwszy posiłek - ciepła kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

TRANSPORT

Autokar za dopłatą przy min 6 uczestnikach z : Łodzi + 150 zł, Lublina +150 zł, Warszawy + 140 zł, Radomia + 150 zł, Wrocławia + 150 zł, Kielc + 130 zł, Katowic + 130 zł, Krakowa + 130 zł , Częstochowy + 130 zł, Piotrkowa Tryb. + 130 zł, Opola + 130 zł, Gdańska + 220 zł (PKP tylko turnus 1,2), Szczecina + 200 zł (PKP tylko turnus 1,2), Poznania + 150 zł (PKP tylko turnus 1,2). Dojazdy mogą odbywać się autokarem, busami, autobusami rejsowymi, samochodami os. lub PKP.

PROGRAM (dla wszystkich)

WYCIECZKA W PIENINY: przyjrzymy się z bliska ruinom Zamku Czorsztyńskiego. Będziemy podziwiać piękny widok Jeziora Czorsztyńskiego, zapory i Zamku w Niedzicy. Odwiedzimy jeden z najpiękniejszych wąwozów w Polsce - Wąwóz Homole.
Kąpiele w basenach,
wędrówki górskie,
gry zespołowe,
Olimpiada Kolonijna,
dyskoteki,
ogniska,
podchody, quizy i turnieje.
Rozgrywki NERF. Podczas emocjonujących zawodów najmodniejszymi obecnie zabawkami przetestujecie możliwości wyrzutni NERF serii N-Strike Vulcan.

PROGRAM KOLONII "LATO DETEKTYWÓW" 7-12 lat

Kim jestem? - zabawa poznawcza. Na czym polega praca detektywa? - poznajemy sposoby pracy detektywów, poszukujemy śladów, a na koniec...
WIELKIE POSZUKIWANIA SKARBU - wykopujemy tajemnicze pudełko... Czym są linie papilarne? - rozwiązywanie zagadek i łamigłówek.
Dyskoteka w kamuflażu...
Kto złapie szpiega? - podchody.
Detektyw dba o kondycję - zabawy na basenie,
olimpiada sportowa, rozgrywki w piłce nożnej, ping-pongu.
Opowieści detektywistyczne - biesiada przy ognisku. Seanse filmowe Scooby Doo kontra Sherlock Holmes.
A na koniec kolonii każdy otrzyma sprawność DETEKTYWA 2017.

PROGRAM KOLONII -NIE TYLKO DLA ORŁÓW” 8-13 lat

Turystyka Off-Road. Piękne krajobrazy, poznanie okolicznej przyrody oraz duża dawka adrenaliny. Czeka nas wycieczka samochodami 4x4, przystosowanymi do jazdy w terenie. Zadaniem uczestników będzie również pomoc w (zaaranżowanych przez instruktorów) trudnych sytuacjach tj. spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy na trasie itp. Podczas wycieczki zorganizujemy też pokaz ekstremalnych wyzwań jazdy terenowej (uczestnicy wysiadają z aut) oraz ognisko, ciepły posiłek, gry i zabawy w terenie.

Łucznictwo - zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.

Paintball. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.

Pakiet survival. Zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach, w których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Na uczestników czekać będzie np. budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i -gastronomii” leśnej (bez obowiązku degustacji :-). Poznamy również zasady posługiwania się mapą i kompasem oraz odbędziemy krótki marsz na orientację z poszukiwaniem ukrytych punktów i wskazówek.

A na koniec kolonii każdy otrzyma sprawność WOJOWNIKA / WOJOWNICZKI 2017.

FAKULTATYWNIE

Wycieczka na Węgry - kąpielisko w grotach termalnych, 4h - 125 zł.
Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijąca ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!



PAKIET MODELE RC
- 59 zł - niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:
Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
Wyzwanie Off-Road gdzie specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
Bitwa pancerna modelami czołgów, które "strzelają" promieniami podczerwieni, sygnalizując trafienia i wydając dźwięki. Toczymy boje na specjalnie przygotowanym polu bitwy. Wykorzystujemy modele np. marki Tamiya.

AKTIV MAX - trikke, łucznictwo, zorbing lub zjeżdżalnia, euro bungy, paintball, aquazorbing (dla chętnych z Lata Detektywów) + 130 zł

ŚWIADCZENIA

Cena podstawowa obejmuje:
zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna, ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł), realizację programu wg wybranego wariantu, codzienne korzystanie z odkrytych basenów w ośrodku.
Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł, a wypadku zakupu wycieczki fakultatywnej na Węgry - 10 zł.
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłaty za transport, dopłat do programów fakultatywnych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5 % wartości imprezy.

UWAGI DO TRANSPORTU

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym lub telefonicznie; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się -na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

UWAGA: wyjątkowo w dniu 08. lipca (II-gi turnus) wyjazd z ul. Zamenhoffa przy Muz. Historii Żydów Polskich, powrót 19. lipca: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP)Ow Kolejarz19.00
wyjazd / powrót WrocławMcDonald przy stacji BP (prawa strona) obok salonu BMW ul. Karkonoska12.30
wyjazd / powrót - Piotrków Tryb.McDonalds przy A1 (Kargał Las).11.00
wyjazd / powrót - WarszawaTorwar, parking od ul. Czerniakowskiej.09.00
wyjazd / powrót KrakówPark Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62.16.30
wyjazd/powrót - CzęstochowaMC Donalds, ul. Wojska Polskiego 263, powrót: MC Donalds, Drogowców 1.12.30
wyjazd/powrót - KatowiceWyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków)15.00
wyjazd/powrót - KielceParking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan.13.30
wyjazd/powrót - LublinAl. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR.09.00
wyjazd/powrót - OpoleWyjazd: A4 parking Przysiecz, powrót: A4 parking Prószków.13.45
wyjazd/powrót - RadomWyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego, powrót: LUKOIL ul. Wernera.11.30
wyjazd/powrót - ŁódźHipermarket Carrefour, Kolumny 6/36.09.30

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny