Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:1201/1176 Pobierz:  

Cena podstawowa:
Lublin, Pakiet świadczeń wg oferty, Holiday Park 4* - Złote Piaski, Cena podstawowa od osoby, Cena Last Minute 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Złote Piaski

ZŁOTE PIASKI - to najbardziej znany kurort wypoczynkowy na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, położony zaledwie ok. 17 km na północ od morskiej stolicy kraju - Warny. Liczne restauracje, dyskoteki, kawiarenki, pizzerie, bary położone wzdłuż nadmorskiej promenady przyciągają wielu turystów, uatrakcyjniając wypoczynek. Przy ciągnącej się blisko 4 km piaszczystej plaży usytuowane są tereny sportowe do gry w tenisa ziemnego, mini golfa, zjeżdżalnie wodne, siłownie. Na miłośników sportów wodnych czekają skutery wodne, loty spadochronowe nad morzem, bałwany morskie, windsurfing i wiele innych atrakcji.

Program obozu młodzieżowego

Impreza 12 dni - Pobyt w Bułgarii 9 dni (8 noclegów).

1/2 dzień - Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce wg rozkładu jazdy (wyjazdy z niektórych miast z 1. na 2. dzień imprezy).
2 dzień - Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię, w trakcie podróży dłuższy postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 10 Euro).
3 dzień - Przyjazd do hotelu w Bułgarii w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w godzinach popołudniowych od ok. godz. 15.00
3-11 dzień - Wypoczynek w Bułgarii
Podczas pobytu:
- zwiedzanie Złotych Piasków - spacer po uliczkach miejscowości, przejście do portu, odpoczynek na małej plaży przy porcie, zlokalizowanie sklepów i sklepików z pamiątkami.
- piesza wycieczka do skalnych klasztorów MONASTIR ALADZHA, jeden z najoryginalniejszych bułgarskich klasztorów wykuty w wysokich skałach Kamiennego lasu - unikalny zabytek przyrody, jedyny tego rodzaju w całym świecie, zwiedzanie muzeum mozaiki rzymskiej z antycznego miasta Marcjanopolis przy -Czarodziejskim Źródle”
- wycieczka autokarem do Warny (półdniowa)
- piesza wycieczka do dzielnicy Czajka - spokojna, oddalona ok. 4 km od centrum dzielnica Złotych Piasków, z piękną plażą.
-plażowanie, kąpiele w morzu, zajęcia sportowo-animacyjne, rozgrywki sportowe i zajęcia integracyjne. Spacery po okolicy.
- DYSKOTEKI W NAJPOPULARNIEJSZYCH KLUBACH W ZŁOTYCH PIASKACH (wstęp na dyskotekę ok. 10 Lewa) m.in.: Papaya Disco - klub z imprezami tematycznymi. Raz w tygodniu Polish Night specjalnie dla młodzieży z Polski, Bonkers Disco - klub muzyczny znany z imprez z oświetleniem UV, imprez z pianą oraz ze świetnej muzyki, PR Club- elegancki klub muzyczny z bardzo dobrym nagłośnieniem; codziennie inne gatunki muzyki, Arrogance Music Factory - klub muzyczny dla dorosłych i młodzieży powyżej 16 roku życia, 5 sal z różnymi gatunkami muzyki.
11 dzień - Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży. Czas wolny na plażowanie i zabawę przy basenie. Gorący posiłek przed podróżą. Wyjazd z Bułgarii w godzinach wieczornych.
12/13 dzień - Przejazd przez Rumunię, Węgry i Słowację, w trakcie podróży dłuższy postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 10 Euro).
Przyjazd do Polski w godz. nocnych wg rozkładu jazdy (Katowice około 21.00). W przypadku niektórych miejscowości powrót w nocy z 12 na 13 dzień imprezy.

Program fakultatywny

PROGRAM FAKULTATYWNY (propozycje programowe realizowane przy grupie min.20 os.)

AQUAPOLIS MIASTECZKO WODNE W ZŁOTYCH PIASKACH - zbudowane w stylu mauretańsko-śródziemnomorskim na powierzchni 40 tys. m.kw. z dziesiątkami zjeżdżalni i innych wodnych atrakcji. ok. 20 Euro
NESEBER - całodniowa wycieczka autokarowa z przewodnikiem. Neseber to zabytkowe, bajeczne miasto, położone na małym półwyspie. Do dzisiejszych czasów zachowało się wiele starych cerkiewek bizantyjskich oraz malowniczych uliczek i domów mieszkalnych charakterystycznych dla budownictwa czarnomorskiego. Neseber jest obiektem wpisanym na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego. ok. 26 Euro
BAŁCZIK I KALIAKRA -Bałczik to malownicze miasteczko ze słynnym ogrodem botanicznym. Znajduje się tu również dawna rezydencja królowej Rumunii-Marii. Kaliakra to przylądek ze stromym wybrzeżem klifowym -najbardziej spektakularny widok na całym bułgarskim wybrzeżu, utworzony przez naturę. ok. 20 Euro
WARNA + DELFINARIUM - popołudniowa wycieczka autokarowa do Warny, w programie Mauzoleum Warneńczyka, show w delfinarium i czas wolny na zakupy. ok. 26 Euro
JEEP SAFARII - przejażdżka jeepami po okolicy z piknikiem i animacjami. ok. 24 Euro
PIKNIK BOAT Morska przygoda - 3,5 godzinny rejs morski podczas którego będzie możliwość łowienia ryb, kąpieli morskich i słonecznych. W trakcie wyprawy obiad. ok. 23 Euro

Hotel Holiday 4* Złote Piaski

ZAKWATEROWANIE Hotel Holiday Park 4* położony w Złotych Piaskach, ok. 200 m do plaży, 100 m do przystanku MPK do Warny. Otoczony drzewostanem, usytuowany w centrum a zarazem w cichym spokojnym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach 4- osobowych z łazienkami, TV SAT, balkonem oraz klimatyzacją w cenie. Do dyspozycji uczestników: basen z leżakami i parasolami, przytulny hol, recepcja, klimatyzowana restauracja z tarasem, snack-bar, brodzik dla dzieci, bar przy basenie, grill bar, winda, przechowalnia bagażu, plac zabaw z huśtawkami. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, dyskotek i sklepów.

Wyżywienie

WYŻYWIENIE All inclusive Light: 3 posiłki dziennie (kuchnia bułgarska i europejska: śniadanie, obiad i kolacja - szwedzki stół - napoje wliczone w cenę), przekąski popołudniowe. Pobyt od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + dodatkowy posiłek przed podróżą. W hallu przy recepcji woda dostępna przez całą dobę.

Transport

TRANSPORT Autokar o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, WC).
Wyjazdy z miast: Lublin - bez dopłat Puławy +30 zł, Radom +70 zł, Warszawa +100 zł, Łódź +100 zł, Piotrków Tryb. +80 zł, Radomsko +50zł, Częstochowa +50 zł, Katowice - bez dopłat, Bielsko-Biała - bez dopłat.
Transport realizowany przy min. 4 uczestnikach przy wyjazdach z miast: Rzeszów +150 zł, Mielec +120 zł, Tarnów +100 zł, Kraków +80 zł, Kielce +100 zł, Białystok +150 zł, Poznań +150 zł, Wrocław +140 zł, Opole + 100 zł, Gliwice + 30 zł, Gdańsk +200 zł, Włocławek +125 zł, Bydgoszcz +175 zł, Toruń + 150 zł,.
Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (np. mikrobusem, PKP, PKS lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego.

Świadczenia

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie, realizację programu, korzystanie z basenu, zajęcia z animatorami, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (NNW 15 000 PLN i KL 10 000 Euro, bagaż 800 PLN), opiekę pilota, opiekę pedagogiczną, bułgarską opiekę medyczną, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Cena podstawowa nie obejmuje: kaucji zwrotnej 15 Euro, opłat za wycieczki programu fakultatywnego, dopłaty do wyjazdów z poszczególnych miast.

Dopłaty fakultatywne:
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: zwrot 80% - 2,5% ceny imprezy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: zwrot 100% - 3% ceny imprezy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o choroby przewlekłe: zwrot 80% - 6,5% ceny imprezy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o choroby przewlekłe: zwrot 100% - 7,5% ceny imprezy
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych +110 zł, Gwarancja Niezmienności Ceny Watra Travel ( bez względu na zmienność kosztów paliwa i kursu walut) +80 zł.


Uwagi

UWAGI Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 Euro + dodatkowo na wybrany program fakultatywny. Hotel wymaga kaucji - 15 Euro, która obejmuje ew. szkody wyrządzone przez uczestników (opłata obowiązkowa).
Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

24.06/25.06 - 03.07.2017 *
25.08/26.08 - 03.09.2017*
* Turnusy 10 dniowy z pobytem 7 dni (6 noclegów)

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Białystokul. Boh. Monte Cassino - Dworzec Biacomex /min. 4 os/ dojazd antenowy19.45
Bielsko-Białaul. Warszawska dolna płyta dworca PKS06.10
Wyjazd 1 dzień później
Bydgoszczul. Toruńska 59, parking przy Hali Łuczniczka / min. 4 os /dojazd anteneowy21.15
CzęstochowaParking przy McDonalds przy trasie DK1 zg. z kierunkiem jazdy03.15
Wyjazd 1 dzień później
Gdańskul. Podwale Grodzkie , parking przy poczcie przy PKP/ min. 4 os/ dojazd antenowy18.00
Gliwiceul. Rybnicka 159 przy drodze nr 78, parking za stacją Shell04.00
Wyjazd 1 dzień później
Katowiceal. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław), Stacja BP, McDonads przy hotelu Campanille05.00
Wyjazd 1 dzień później
Kielcezatoczka przed Dworcem Gł. PKP / min. 4 os. / dojazd antenowy01.30
Wyjazd 1 dzień później
KrakówParking przed Stadionem Wisły ul. Reymonta 22 / min. 4 os/ dojazd antenowy03.30
Wyjazd 1 dzień później
LublinParking przy stacji Orlen (Hala MOSiR) Al. Zygmuntowskie20.00
Mielecul. Żeromskiego 15, parking przed Tesco / min. 4 os. / dojazd antenowy00.45
Wyjazd 1 dzień później
Opoleparking przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja i Dubois (za s. Biedronka)/ min. 4 os. / dojazd antenowy02.45
Wyjazd 1 dzień później
Piotrków TrybunalskiStacja Huzar, ul. Sikorskiego 4301.55
Wyjazd 1 dzień później
PoznańMc Donald obok Ikea, ul. Franowo /min. 4 os / dojazd antenowy22.00
PuławyParking przy hotelu Izabella, ul. Lubelska 121.00
Radomul. Wernera, stacja Lukoil McDonald22.00
RadomskoStobiecko Szl. stacja benz. przy DK1 zgodnie z kier. jazdy (km 436)02.30
Wyjazd 1 dzień później
RzeszówPlac Dworcowy 1, Dworzec PKP przy wejściu głównym/ min. 4 os. /dojazd antenowy23.30
Tarnówul. Jana Pawła II 20, stacja paliw Grosar / min. 4 os. / dojazd antenowy01.45
Wyjazd 1 dzień później
Tczew19.00
Toruńul. Kujawska 1, parking przy Dworcu PKP / min. 4 os / dojazd antenowy22:15
Warszawaul. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów23.00
Wrocławul. Joanitów 13, Tymczasowy Dworzec Autobusowy / min. 4 os. / dojazd antenowy01.15
Wyjazd 1 dzień później
Włocławekul. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów / min. 4 os. / dojazd anteneowy23.15
Łódźul. Karskiego przy CH Manufaktura01.15
Wyjazd 1 dzień później

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny