Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:140/18337 Pobierz:  

Cena podstawowa:
pobyt na kolonii wg programu, Dojazd własny WYBIERZ MIASTO JEŚLI AUTOKAR, ubezpieczenie NNW (5 tys. zł),, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 4 posiłki (śniadanie,obiad, podwieczorek, kolacja) 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Bajkowe kolonie dla milusińskich: 6-12 lat

SPAŁA ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Łodzi


OPIS

SPAŁA - znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy FWP -Miś” pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami, TV i balkonami, Ośrodek dysponuje: świetlicą, stołówką, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, salą zabaw.

PROGRAM

1. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie JuraParku - podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania -oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
2. Wycieczka autokarowa - -Śladami zbója Madeja i diabła z Nagórzyc”, wycieczka do rezerwatu "Niebieskie Źródła" - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych wywierzysk krasowych Europy, również miejsca schronienia dzikiego ptactwa oraz bogatej roślinności, zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej "Grot Nagórzyckich”, zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, na zakończenie zabawa na kręgielni, zwiedzanie kompleksu bunkrów -Konewka”
3. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki
4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr - opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi - bo o to chodzi - o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, kilkakrotne zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu, wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
6. -Z Adrenaliną w tle” - wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
7. Wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
8. Zaczarowany Las - wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska - jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
9. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
10. Dzień w Dżungli - wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs -Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa - podchody.
11. Dzień dobrego humoru - konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
12. Dzień sportu -na wesoło”.
13. Szkoła dobrych manier
14. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

WYŻYWIENIE

W stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu

TRANSPORT

Dojazd własny lub Autokarem
Autokar lub bus: z Warszawy + 70 zł, z Łodzi + 70 zł, z Lublina + 130 zł , Kraków + 150 zł, Radom + 130 zł.
Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach.
Rozkład jazdy na stronie www.
Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

PROFILE

1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania - 130 zł.
2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut - 150 zł.
3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa - pobyt w Kompleksie Basenów Termalnych - 120 zł.
4. Vademecum młodego piłkarza - cena 100 żł.

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie NNW AXA (5.000) .
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji TUiR AXA Polska

UWAGI

Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny