Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:338/3324 Pobierz:  

Cena podstawowa:
AUTOKAR POLSKA-CHORWACJA-POLSKA, KATOWICE, POKÓJ 2 OSOBOWY, OS.PODSTAWOWA/HB, TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Naprzeciwko wyspy Krk, nad Kanałem Velebitskim u podnoży gór wapiennych leży uzdrowisko Novi Vinodolski. Z istniejącej już w okresie rzymskim osady Lopar pozostaly ruiny twierdzy, a górujący nad miastem kościół klasztorny był wzniesiony w XIV wieku przez ród Frankopanów, podobnie jak wczesniej zbudowany zamek w którym w 1288 zredagowano i podpisano Vinodolski Zakonik -pisany głagolicą najstarszy słowiński zbiór ustaw. Do ciekawych zabytków należy Kościół św. Jakuba i Filipa w stylu wczesnego renesansu oraz kościół Św.Trójcy z XV wieku. Centrum turystyczne mieści się w nowej części miasta z wybudowanymi hotelami i pensjonatami.

OPIS HOTELU

Kompleks hotelowy Lisanj 2+*dysponuje 140 pokojami 2,3 osobowymi znajdującymi się w budynku głównym hotelowym, który składa się z nowej i starej części. Nasi Klienci kwaterowani są w odnowionej części hotelowej. Kompleks znajduje się na samej plaży i w pobliżu nadmorskiej promenady, przystanku autobusowego, poczty, stacji benzynowej i oddalony jest tylko kilka minut spacerem od centrum miasta. W budynku głównym znajduje się restauracja z miejscem tarasowym do spożywania posiłków, aperitiv bar z tarasem do tańca, kryty basen z morską wodą (zamknięty od 15.06-31.08), odkryty basen z morską wodą czynny w sezonie, dla gości - gratis, salę telewizyjną, saunę, masaż, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, rent a car, Internet.

ZAKWATEROWANIE

W kompleksie hotelowym 2+* w jego nowej części, w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem z widokiem na morze i widokiem na park . Wyposażenie pokoi - SAT TV. Uwaga! Widok na park należy odczytać jako widok nie wychodzący na morze i nie jest równoznaczny z widokiem na park miejski.
Pokoje z widokiem na morze są przydzielane w kolejności zakupu miejsc i możliwości Biura w momencie zakupu.

WYŻYWIENIE

Dwa posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego.
Do śniadania serwowana kawa, herbata, mleko. Do obiadokolacji napoje dodatkowo płatne na miejscu w wysokości- 2,50 EURO/os/dziennie.

PLAŻA

Piaszczysta ( gruby żwirek), częściowo wybetonowana, częściowo pokryta płytami kamiennymi stanowiącymi znakomite miejsce do opalania. Na plaży istnieje możliwość wynajmu parasoli słonecznych, leżaków, sprzętów wodnych (Cena ok. 20 Kun t.j cca 3 Euro), korzystania z centrum zabaw dla dzieci, a także z centrum nurkowego (dodatkowo płatne). Plaża ze względu na swoje niezaprzeczalne walory zdobyła miano ‘błękitnej flagi”.

UWAGA!

Ubezpieczenie nie zawiera kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej), kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej oraz ubezpieczenia od chorób przewlekłych. W wymienionych przypadkach sugerujemy dokupić rozszerzone ubezpieczenie w Biurze.

PRZEJAZD

Ze względu na bezpieczeństwo podróżujących wczasowiczów i w zgodzie z przepisami o wypoczynku kierowców, po przyjeździe do obiektu przewidziana jest dziewięciogodzinna przerwa wypoczynkowa dla kierowców. Dla grupy wyjeżdżającej przewidziany jest pokój recepcyjny na złożenie bagażu(bezplatny). Cena za pokój wypoczynkowy dla wczasowiczów- 20 EURO/pokój za 9 godzin-płatne na recepcji.

PRZEWOZY ANTENOWE


PRZEWOZY ANTENOWE

Przewozy antenowe odbywają się busami, samochodem osobowym, Polskim Busem, w zależności od ilości osób uczestniczących w przejeździe antenowym.

LODÓWKA

W hotelu jest mozliwość wynajęcia lodówki w cenie-39 EURO/pobyt.- płatne na recepcji w dniu przyjazdu, ale chęć wypożyczenia lodówki należy zgłosić w momencie zakupu.

Atrakcje

ANIMACJE
Kompleks proponuje gościom animacje, aerobik lub aerobik wodny dla dorosłych, dla dzieci koło rysunkowe ok. 18:00, mini disco ok. 20:30, karaoke, salsę, konkursy i naukę piosenek- na tarasie -Vrtić”. Do dyspozycji gości pozostają także: sala telewizyjna, sauna, masaż, masaż wodny, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, fitness, rent a car, dostęp do internetu, sklepiki.
SPORT
Obok hotelu znajdują się cztery ziemne (płatne ok. 8 Euro/godzinę) i dwa sztuczne korty tenisowe ( płatne ok. 8 EURO/godzinę), mini golf ( 1,5 Euro), tenis stołowy ( 2,5 Euro/godzinę) i małe boisko do mini gier zespołowych.
IMPREZY FAKULTATYWNE: 1/Wycieczka statkiem do Vrbnika na wyspie Krk ( napoje na statku wycieczkowym) ok. 25 EURO/os., 2/Całodzienna wycieczka autokarem do Parku Narodowego Plitvice ze wstępem do Parku ok. 45 EURO/os., 3/Całodzienna wycieczka autokarem do Postojnej w Słowenii, zwiedzanie groty ok. 45 EURO/os., Wycieczka po Istrii- ok. 45 EURO/os., Wodolot do Wenecji-ok. 80 EURO/cały dzień. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od liczby chętnych osób., 1 EURO- OK.7,50 KN.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny