Oferta

Zamrzenica – Obóz Wędkarski Taaaaaka ryba” 10-14 / 14-18 lat

Zamrzenica Kujawsko-Pomorski Polska
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie:Ośrodek wypoczynkowy
Wyposażenie:
  • TV
  • Jadalnia
  • Kawiarnia
  • Sklep - market
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Plaża
  • Boisko

Symbol oferty:3/935 Pobierz:  

Cena podstawowa:
Uczestnik, Dojazd własny, PROMOCJA LETNIA 15.05 - 30.07.2017, SZCZĘŚLIWA PROMOCJA, TFG 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, transport dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, przewodnicy, członkowie PZW, instruktorzy poszczególnych form rekreacji, survivalu, strzelectwa sportowego, paintballa i samoobrony. Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu), buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne. Transport: za dopłatą realizowany autokarem turystycznym (USŁUGA WYKONYWANA PRZEZ BT ALMATUR). Informacja dla Agentów: wymagana karta obozowa do pobrania u organizatora !

Atrakcje

Program:

wędkarstwo: nauka wędkowania metodą spławikową, gruntową i spinningową, organizacji stanowiska wędkarskiego oraz doboru i przygotowania sprzętu i łowiska, poznanie przepisów PZW i zasad
obowiązujących na stanowiskach wędkarskich, pokazy wędkarstwam wyczynowego, wędkowanie z brzegu, z łodzi i w nocy, indywidualne i drużynowe zawody wędkarskie: spławikowe oraz rzutowe, połów
karpi, amurów, karasi, linów, szczupaków, węgorzy i sumów.

całodniowa wyprawa na łowisko specjalne: nauka i pokazy wędkarstwa karpiowego metodą -no-kill” (-złów i wypuść”).

survival - -szkoła przetrwania”: budowa tratw, przeprawy przez rzeki, wąwozy i bagna, rozpalanie ognisk, biwak -pod gołym niebem”, rozpoznawanie jadalnych roślin, grzybów i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach, konstruowanie prymitywnego sprzętu wędkarskiego, nauka wędkowania szczupaków metodą traperską.

wielobój wędkarski: rzut sztuczną przynętą na celność, wyścig na szczudłach, slalom rowerem -Ukraina”, opłynięcie boi łodzią wędkarską, rzut piłką do kosza, bieg z piłką lekarską.

I pomoc: nauka niesienia pomocy przedmedycznej metodami prowizorycznymi, konstruowanie noszy, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratunkowej.

orientering: -czytanie mapy”, nauka posługiwania się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, nocne podchody i gry terenowe, wyznaczanie azymutów.

-Test wędkarza”: zawody wędkarskie (spławikowe, rzutowe, zakładanie przynęty i haczyków na czas).

wycieczki rowerowe: szlakami rowerowymi i duktami leśnymi Borów Tucholskich.

wycieczki kajakowe: po najciekawszych zakątkach Jeziora Koronowskiego; nauka pływania w kanoe.

rekreacja: kąpiele w jeziorze (pod opieką ratownika wodnego).

ogniska: z pieczeniem kiełbasy, grillowanie złowionych ryb.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą na zasadach punktowanej rywalizacji, a jej zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Uczestnicy nie muszą posiadać własnego sprzętu wędkarskiego - jedynie powinni zabrać buty gumowe. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w oparciu o sprzęt organizatora i zgodnie z przepisami PZW.

Możliwość dokupienia dodatkowych zajęć (patrz uwagi).

Każdy uczestnik otrzyma medalion wędkarski.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-08-20 - 2017-08-30   (Niedziela - środa) 11 1649 PLN zamów