Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:522/505 Pobierz:  

Cena podstawowa:
ubezpieczenie NNW, uczestnik, Koszęcin 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

grupa wiekowa

Grupa wiekowa uczestników kolonia: 7-12 lat
Grupa wiekowa uczestników obozu: 13-18 lat

termin / cena

terminilość dnicena
10.08-20.08.2017111350

Cena podstawowa obejmuje:
10 noclegów, wyżywienie,
transport,
realizację programu,
ubezpieczenie NNW (5000 PLN),
opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną

zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy -Koral” , zakwaterowanie w pawilonie murowanym, pokoje 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz jeden pokój typu studio 3+3 z łazienką. Każdy pokój jest z balkonem. Ośrodek położony jest w samym centrum Ustronia Morskiego.
Do dyspozycji uczestników: dwie świetlice z TVC i sprzętem nagłaśniającym, stołówka. Ośrodek udostępnia boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, plac zabaw i miejsce na ognisko. Teren ogrodzony. Odległość do morza 100m

wyżywienie

4 posiłki dziennie w stołówce na miejscu
(śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja + suchy prowiant na drogę powrotną)

transport

autokar - przejazd dzienny na trasie
Koszęcin - Łódź - Ustronie Morskie

ubezpieczenie

NNW ( TUiR AXA )
Opcjonalnie możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

kadra

Kierownik i wychowawcy zatwierdzeni w Kuratorium Oświaty, opieka medyczna, ratownik

program

1. Wycieczka do Kołobrzegu: zwiedzanie Skansenu Morskiego, gdzie zobaczymy okręty ORP Fala, ORP Władysławowo, pozostałości z ORP Burza, spacer po mieście: port jachtowy i handlowy, promenada, molo, Pomnik Zaślubin z Morzem, Stare Miasto - Ratusz, gotycka Bazylika WNMP, Baszta Lontowa. Rejs statkiem po morzu, udział w atrakcji turystycznej - Piracka Przygoda.
2. Militarna Przygoda. Wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce. Prowadzone metodą musztry bojowej i dobrej zabawy : malowanie kamuflażu na twarzy, przebieranie się w mundury oraz:
manewry wojskowe - sprawnościowy tor przeszkód -małpi gaj”, strzelanie z karabinków paintballowych, Techniki linowe - ścianka wspinaczkowa, wojskowy transporter rozpoznawczy, żyroskop - test dla przyszłych pilotów i skoczków wojskowych, poszukiwanie skarbów, min przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu. Zawody i pojedynki, uczestnicy przebierają się w zbroje i pancerze, strzelanie z armaty - bombarda krzyżacka, bieg w średniowiecznych nartach, średniowieczny bilard, jazda na koniu lub kucyku Na pamiątkę pobytu w Parku otrzymamy płytę ze zdjęciami i filmikami.
3. Wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego. Byliście w pruskim wojsku? Chodziliście po polu minowym lub po linie zawieszonej nad fosą? Strzelaliście z działa? Jeżeli nie to naszą wycieczkę zaczniemy od zwiedzania Fortu Gerharda w Świnoujściu- nadmorskiej twierdzy na wyspie Wolin, w której do dnia dzisiejszego urzęduje pruski Generał, a na placach musztry ćwiczą Pruscy żołdacy. Fort Gerharda jest jednym z niewielu w Europie żywych muzeów, gdzie turyści mogą na chwilę przenieść się w czasie! I na własnej skórze poczuć smak wojskowej służby. Zwiedzanie Fortu ma formę przyspieszonego przeszkolenia wojskowego. Turyści zwiedzają fortecę pod opieką -podłego” i oczywiście umundurowanego pruskiego żołdaka . W czasie marszu po terenie i wnętrzach Fortu zwiedzający poznają jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą czy kandydat nadaje się do wojskowej służby! Po odbyciu przeszkolenia wojskowego każdy zostanie mianowany na pierwszy stopień wojskowy i stanie się rezerwistą regimentu. Jeszcze tylko wystrzał armatni i ruszamy w dalszą podróż promem na wyspę Uznam, krótki spacer, powrót promem, przejazd do Międzyzdrojów, zwiedzanie Gabinetu Figur Woskowych . Spacer Aleją Gwiazd i na molo. Przejście trasą turystyczną przez Wzgórze Zielonka do najpiękniejszego jeziora WPN - Jeziora Turkusowego. Trzęsacz - ruiny średniowiecznego kościółka na klifie.
4. Zajęcia w parku linowym Gibon- Park został zbudowany zgodnie z rygorystycznymi normami, które zapewniają bezpieczeństwo zabawy dla jej uczestników. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają instruktorzy odpowiednio przeszkoleni do obsługi parków linowych. Bawić się tu mogą dzieci od 110 cm wzrostu, młodzież i dorośli.
5. PARK LINOWY - tory linowe składające się z: różnego rodzaju mostów, kładek, belek huśtawek, siatek, zjazdy tyrolskie. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprząż z lonżami, karabinki, bloczek zjazdowy oraz kask) i przeszkoleni są z zasad posługiwania się nimi. Szkolenie przeprowadzają instruktorzy parku. Park składa się z 11 tras dostosowanych do wieku i sprawności uczestników zabawy, każdy ma do wyboru dwie trasy.
6. Zabawa na basenie w Parku Wodnym w Ustroniu Morskim
7. Na sportowo - siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis stołowy, ringo, frisbee, zośka, sztafety, wesoły tor przeszkód. Mecz kadra kontra uczestnicy.
8. Spacery na wschód i zachód słońca, do przystani rybackiej, Koszalińskim Szlakiem nadmorskim promenadą wzdłuż morza przez Sianożęty do Podczela.
9. Szukamy talentów: Mini Playback Show, Mam Talent, Wieczór Kabaretu, Kalambury, Konkurs plastyczny z wernisażem.
Konkurs tańca dyskotekowego: solo i w parach
Pokaz mody wakacyjnej i plażowej, konkurs fryzur i makijażu
10. Plażowanie i morskie kąpiele pod opieką ratowników i wychowawców
Gry i zabawy na plaży: konkurs rzeźby z piasku, zamki z piasku, malowanie kamieni, przeciąganie liny, wyścigi.
11. Szalone dyskoteki, pidżama party, wybory MIss i Mistera, plenerowe wieczory muzyczne w amfiteatrze w Parku Leśnym.
12. Zajęcia plastyczne, moja pocztówka z wakacji, pejzaż morski, karykatury kadry

uwagi

Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy.
Obowiązkowo należy zabrać ważną legitymację szkolną.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Koszęcinul. Zamkowa 38.00
Łódźoberża Złoty Młyn, Kruszów,ul. Szkolna 2( kierunek Tuszyn)10.00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny