Oferta

GRECJA Agii Apostoli Hotel Calamos Beach

Agii Apostoli Riwiera Ateńska Grecja
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiady, Kolacje
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
Basen, TV, Telefon, Restauracja, Klimatyzacja centralna, Klimatyzacja indywidualna, Bar, Internet , Plaża, Boisko

Symbol oferty:54/9423 Pobierz:  

Cena podstawowa:
autokar, Kraków, uczestnik w wieku 12-19 lat, ubezpieczenie, 3xdziennie: śniadanie, obiad, kolacja 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na wycieczki i na drogę powrotną), transport (autokar klasy LUX), opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, ratownik, grecka opieka medyczna), ubezpieczenie AXA SA (KL, NNW, bagaż), realizację programu, taksę klimatyczną, podatek VAT, obowiązkową składkę TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny). CENA NIE ZAWIERA: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletu wstępu na Akropol (dla młodzieży powyżej 18 roku - 18 euro), świadczeń nie wymienionych w ofercie.

MIEJSCE

GRECJA - kraj na Półwyspie Bałkańskim, głównie górzysty o powierzchni ponad 130 tys. km2, Najwyższy szczyt to Olimp - 2917m. n.p.m. Grecja to ponad 3,5 tys. wysp oraz szeroko rozwinięta linia brzegowa. Kraj oblewają cztery morza: Jońskie, Egejskie, Kreteńskie, Trackie. Grecja, kraj Homera i Fidiasza do zaoferowania ma nie tylko cztery tysiące lat cywilizacji, ale również piękne krajobrazy i wspaniały śródziemnomorski klimat. Grecja to jeden z najciekawszych zakątków świata, wprost wymarzony do spędzenia letniego wypoczynku, kraj, w którym czekają na turystów piękne, piaszczyste plaże, chłód przejrzystego, błękitnego morza, wspaniałe krajobrazy, greckie tawerny, muzyka oraz znana wszędzie gościnność.

AGII APOSTOLI - malownicza rybacka wioska położona 50 km od Aten, w lecie tętniąca życiem, znajduje się tam deptak z tawernami, barami, lodziarniami i kafejkami internetowymi. Jest to idealne miejsce na wymarzone wakacje.


ZAKWATEROWANIE

HOTEL CALAMOS BEACH*** położony w Agii Apostoli przy plaży. Posiada komfortowo wyposażone 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, TV, telefonem i balkonem. Hotel serwuje smaczne, urozmaicone posiłki. Do dyspozycji uczestników: recepcja, restauracja, odkryty basen, boiska sportowe, kącik internetowy z bezpłatnym dostępem do Internetu. www.calamosbeach.gr


PROGRAM RAMOWY

1 dzień: wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Słowacja, Węgry, Serbia, Grecja.
2 dzień: przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2-9 dzień: pobyt w Grecji (8 dni - 7 noclegów). Realizacja programu.
9 dzień: wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną (jazda przez Grecję i Serbię).
10 dzień: dalsza jazda przez Węgry, Słowację, Polskę - przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.


PROGRAM POBYTU

ATENY - wycieczka (zwiedzanie miasta z przewodnikiem). Ateny - stolica Grecji, świetnie rozwinięta pod względem turystycznym. Żyje tu i pracuje większość Greków. Zwiedzanie: Akropol, Partenon - dominująca budowla w krajobrazie Aten, Odeon - teatr u stóp Akropolu, Parlament, Łuk Hadriana, Stadion Olimpijski. Wizyta na Place, która jest tym dla Aten, czym Covent Garden dla Londynu, lub Montmartre dla Paryża. Na każdym kroku w każdej alei, czy zaułku kryje się nowa niespodzianka: kościół, starożytne pozostałości, neoklasyczne budynki, frankońskie domy. Wszystko te pełne jest życia, podróżny jest oczarowany przez lokalny koloryt. Wstęp na Akropol dla młodzieży powyżej 18 roku płatny 18 euro.

ANIMACJE - gry zespołowe na plaży, z siatkówką za pan brat, konkurs gry w badmintona, zawody pływackie na basenie, jogging na plaży, wybory Miss i Mister obozu, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, dyskoteki, kąpiele w morzu i w basenie, spacery.


CENA ZAWIERA

zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na wycieczki i na drogę powrotną), transport (autokar klasy LUX), opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, ratownik, grecka opieka medyczna), ubezpieczenie AXA SA (KL, NNW, bagaż), realizację programu, taksę klimatyczną, podatek VAT, obowiązkową składkę TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny).


CENA NIE ZAWIERA

dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletu wstępu na Akropol (dla młodzieży powyżej 18 roku - 18 euro), świadczeń nie wymienionych w ofercie.


INFORMACJE DODATKOWE

Każdy uczestnik może zabrać jedną torbę podróżną lub plecak (do 20 kg) i jedną sztukę bagażu podręcznego. Program jest ramowy i może ulec zmianie.


IFORMACJE DOT. TRANSPORTU

1. Na trasach antenowych możliwy transport samochodem osobowym, mikrobusem, Polskim Busem lub autobusem klasy turystycznej 2. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo 3. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych 4. Zbiórka uczestników na 15 minut przed odjazdem 5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe 6. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze HARCTUR KRAKÓW.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
CzęstochowaMcDonald's - stacja BP przy trasie E7515.00 70 PLN  
KatowiceMcDonald's - stacja BP, ul. Ofiar Katynia 516.30 50 PLN  
KielceZatoczka przy dworcu PKP15.45 90 PLN  
KrakówUl. Reymonta - parking przed stadionem Wisły18.00 0 PLN  
LublinAl. Zygmuntowskie (hala MOSIR)12.00 140 PLN  
OpoleRóg Krapkowickiej i Pruszkowskiej - Orlen14.30 100 PLN  
PoznańUl. Solna, parking przed hotelem Ikar9.00 140 PLN  
RadomMcDonald's, stacja Statoil przy trasie E7714.00 110 PLN  
RzeszówUl. Pułaskiego - ROSiR14.30 110 PLN  
TarnówParking przed hotelem Tarnovia16.00 90 PLN  
WarszawaUl. Niemcewicza 17 - dawniej hotel Harctur12.00 120 PLN  
Wrocławparking przy Aqua Parku - ul. Petrusiewicza12.30 110 PLN  
ŁódźŁódź Kaliska - parking od Al. Włókniarzy12.30 110 PLN  

Atrakcje

HOTEL Z BASENEM PRZY PLAŻY - POKOJE KLIMATYZOWANE - WYCIECZKA DO ATEN - ANIMACJE

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-06-30 - 2017-07-09   (Piątek - Niedziela) 10 1560 PLN sprawdź miejsca
Powiększ mapę