Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:54/9423 Pobierz:  

Cena podstawowa:
autokar, Kraków, uczestnik w wieku 12-19 lat, ubezpieczenie, 3xdziennie: śniadanie, obiad, kolacja 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

MIEJSCE

GRECJA - kraj na Półwyspie Bałkańskim, głównie górzysty o powierzchni ponad 130 tys. km2, Najwyższy szczyt to Olimp - 2917m. n.p.m. Grecja to ponad 3,5 tys. wysp oraz szeroko rozwinięta linia brzegowa. Kraj oblewają cztery morza: Jońskie, Egejskie, Kreteńskie, Trackie. Grecja, kraj Homera i Fidiasza do zaoferowania ma nie tylko cztery tysiące lat cywilizacji, ale również piękne krajobrazy i wspaniały śródziemnomorski klimat. Grecja to jeden z najciekawszych zakątków świata, wprost wymarzony do spędzenia letniego wypoczynku, kraj, w którym czekają na turystów piękne, piaszczyste plaże, chłód przejrzystego, błękitnego morza, wspaniałe krajobrazy, greckie tawerny, muzyka oraz znana wszędzie gościnność.

AGII APOSTOLI - malownicza rybacka wioska położona 50 km od Aten, w lecie tętniąca życiem, znajduje się tam deptak z tawernami, barami, lodziarniami i kafejkami internetowymi. Jest to idealne miejsce na wymarzone wakacje.


ZAKWATEROWANIE

HOTEL CALAMOS BEACH*** położony w Agii Apostoli przy plaży. Posiada komfortowo wyposażone 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, TV, telefonem i balkonem. Hotel serwuje smaczne, urozmaicone posiłki. Do dyspozycji uczestników: recepcja, restauracja, odkryty basen, boiska sportowe, kącik internetowy z bezpłatnym dostępem do Internetu. www.calamosbeach.gr


PROGRAM RAMOWY

1 dzień: wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Słowacja, Węgry, Serbia, Grecja.
2 dzień: przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2-9 dzień: pobyt w Grecji (8 dni - 7 noclegów). Realizacja programu.
9 dzień: wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną (jazda przez Grecję i Serbię).
10 dzień: dalsza jazda przez Węgry, Słowację, Polskę - przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.


PROGRAM POBYTU

ATENY - wycieczka (zwiedzanie miasta z przewodnikiem). Ateny - stolica Grecji, świetnie rozwinięta pod względem turystycznym. Żyje tu i pracuje większość Greków. Zwiedzanie: Akropol, Partenon - dominująca budowla w krajobrazie Aten, Odeon - teatr u stóp Akropolu, Parlament, Łuk Hadriana, Stadion Olimpijski. Wizyta na Place, która jest tym dla Aten, czym Covent Garden dla Londynu, lub Montmartre dla Paryża. Na każdym kroku w każdej alei, czy zaułku kryje się nowa niespodzianka: kościół, starożytne pozostałości, neoklasyczne budynki, frankońskie domy. Wszystko te pełne jest życia, podróżny jest oczarowany przez lokalny koloryt. Wstęp na Akropol dla młodzieży powyżej 18 roku płatny 18 euro.

ANIMACJE - gry zespołowe na plaży, z siatkówką za pan brat, konkurs gry w badmintona, zawody pływackie na basenie, jogging na plaży, wybory Miss i Mister obozu, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, dyskoteki, kąpiele w morzu i w basenie, spacery.


CENA ZAWIERA

zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie (3 x dziennie, suchy prowiant na wycieczki i na drogę powrotną), transport (autokar klasy LUX), opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, ratownik, grecka opieka medyczna), ubezpieczenie AXA SA (KL, NNW, bagaż), realizację programu, taksę klimatyczną, podatek VAT, obowiązkową składkę TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny).


CENA NIE ZAWIERA

dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletu wstępu na Akropol (dla młodzieży powyżej 18 roku - 18 euro), świadczeń nie wymienionych w ofercie.


INFORMACJE DODATKOWE

Każdy uczestnik może zabrać jedną torbę podróżną lub plecak (do 20 kg) i jedną sztukę bagażu podręcznego. Program jest ramowy i może ulec zmianie.


IFORMACJE DOT. TRANSPORTU

1. Na trasach antenowych możliwy transport samochodem osobowym, mikrobusem, Polskim Busem lub autobusem klasy turystycznej 2. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo 3. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych 4. Zbiórka uczestników na 15 minut przed odjazdem 5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe 6. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze HARCTUR KRAKÓW.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
CzęstochowaMcDonald's - stacja BP przy trasie E7515.00
KatowiceMcDonald's - stacja BP, ul. Ofiar Katynia 516.30
KielceZatoczka przy dworcu PKP15.45
KrakówUl. Reymonta - parking przed stadionem Wisły18.00
LublinAl. Zygmuntowskie (hala MOSIR)12.00
OpoleRóg Krapkowickiej i Pruszkowskiej - Orlen14.30
PoznańUl. Solna, parking przed hotelem Ikar9.00
RadomMcDonald's, stacja Statoil przy trasie E7714.00
RzeszówUl. Pułaskiego - ROSiR14.30
TarnówParking przed hotelem Tarnovia16.00
WarszawaUl. Niemcewicza 17 - dawniej hotel Harctur12.00
Wrocławparking przy Aqua Parku - ul. Petrusiewicza12.30
ŁódźŁódź Kaliska - parking od Al. Włókniarzy12.30

Atrakcje

HOTEL Z BASENEM PRZY PLAŻY - POKOJE KLIMATYZOWANE - WYCIECZKA DO ATEN - ANIMACJE

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny