Oferta

1 dzień: ZOO SAFARI W BORYSEWIE I ZAMEK W UNIEJOWIE (wycieczka szkolna)

Uniejów Łódzkie Polska
Transport:Autokar
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:637/2852 Pobierz:  

Cena podstawowa:
miejsce na wycieczce szkolnej 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 60 zł / dzień / opiekun. Cena nie obejmuje: wstępów do zwiedzanych obiektów, muzeów

ZOO SAFARI W BORYSZEWIE - ok. 4-5 godz.

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze drapieżniki świata - białe tygrysy bengalskie, białe lwy, panterę śnieżną, serwale, ale także lemury, bawoły indyjskie i tapira. Na terenie naszego ogrodu mieszka już 8 gatunków antylop, 3 gatunki zebr: Chapmana, Bezgrzywe, Greviego oraz 4 gatunki małp. Wielką sympatią zwiedzających cieszy się rodzina Mandryli licząca 8 osobników. Są tu także kangury, kajmany wielbłądy dwugarbne. Do tej pory udało nam się zgromadzić około 80 gatunków zwierząt.
Osobną atrakcją są gatunki zamieszkujące tzw. "Świat wodny". To miejsce, z którego podziwiać mogą ptactwo wodne, żółwie oraz fokę Dawida, który od początku swojego pobytu u nas jest ulubieńcem publiczności.
Kolejną atrakcją jest Mini Zoo, które stworzone zostało z myślą o najmłodszych, którzy mogą spotkać się z kózkami miniaturkami, owieczkami kameruńskimi, alpakami, świnkami wietnamskimi, osiołkami i królikami. Figlarnia - znajdująca w się w Kompleksie Namiotów Sferycznych - to bajkowa kraina odpowiadająca niespożytej energii dzieci. Mogą tu skakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód czy dmuchaną dziewięciometrową zjeżdżalnią. A także zanurkować w basenie z piłeczkami oraz przejść przez dmuchaną gąsienicę kryjącą liczne atrakcje.

UWAGI

Cena obejmuje: przejazd autokarem lub busem, opieka pilota, ubezpieczenie NW, diety dla wychowawców: 55 zł / dzień / opiekun. Cena dla grupy 30 os. + 2 opiekunów - 62 zł / os.

Podane programy są ramowe. Dokładny program oraz miejsce, termin i godzinę zbiórki ustala się przy podpisywaniu umowy.
Ceny skalkulowano z wyjazdem z Łodzi lub do 25 km od granic Łodzi.

CENA WYCIECZKI OBEJMUJE

Koszty autokaru, pilota-przewodnika, ubezpieczenie NW.

CENA OBEJMUJE

Realizacji programu, obiadu oraz świadczeń nie zawartych w ofercie.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2017-10-02 - 2018-06-18   (Poniedziałek - Poniedziałek) 1 55 PLN zamów
Powiększ mapę